نمایش دادن همه 3 نتیجه

نمایش 24 48 72
پمپ دبی متغیر پارکر سری PVV
یکی از انواع پمپ‌های هیدرولیک دبی متغیر، پمپ دبی متغیر پارکر سری pvv است. ساخت و تولید این نوع پمپ
پمپ پیستونی پارکر مدل PV
ساخت المان فشار کاری420 بار دبی از 8 تا 300 لیتربر دقیقه
پمپ کارتریجی پارکر (Parker)
پمپ دنیسون پارکر فرانسه فشار تا 320 بار دبی تا700 لیتر بر دقیقه قابلیت تعمیر اسان و سریع قطعات یدکی در دسترس

پمپ‌های پارکر از نوع پمپ‌های هیدرولیکی و یکی از مهمترین قسمت‌های سیستم هیدرولیک هستند. این پمپ‌ها برای انتقال و فشردن روغن هیدرولیک به کار می‌روند. پمپ‌های پارکر بر دو نوع دبی متغیر و دبی ثابت تولید می‌شوند.

در پمپ‌های دبی متغیر، دبی روغن به صورت اتوماتیک تنظیم می‌شود که در آن فشار کاری سیستم در سطوح مختلف بدون نیاز به تنظیم دستی ثابت خواهد بود. این ویژگی‌ها باعث افزایش راندمان سیستم و کاهش صدای تولید شده توسط پمپ شده و در نتیجه باعث بهبود کارایی تجهیزات مختلف می‌شود. پمپ هیدرولیک دبی متغیر به دلیل دارا بودن ویژگی‌ها و قابلیت‌های مهم، کاربردی‌تر از سایر پمپ‌ها محسوب می‌شود.

پمپ‌های پارکر با انتقال قدرت بالا، طول عمر طولانی، استحکام بالا و کم مصرف بودن انرژی، محبوبیت بالایی در بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان دارند.

انواع پمپهای پارکر ارائه شده در هیدلند

پمپ‌های پارکر تنوع و انعطاف‌پذیری زیادی دارند و در گستره وسیعی از برنامه‌های هیدرولیکی و فنی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این پمپ‌ها معمولاً در صنایع ساختمانی، صنایع خودروسازی، صنایع کشاورزی و صنایع دریایی کاربرد دارند.

انواع پمپهای پارکر ارائه شده در فروشگاه هیدلند عبارتند از:

  • پمپ دبی متغیر پارکر سری
  • پمپ پیستونی پارکر مدل pv
  • پمپ پره ای پارکر (Parker)

عملکرد پمپ دبی متغیر پارکر

پمپ دبی متغیر پارکر به علت دارا بودن قابلیت‌های ویژه، جایگاه ویژه‌ای در صنعت دارد. این پمپ‌ها فشار بالایی را تحمل می‌کنند و عملکرد دقیقی داشته و به محیط کاری انعطاف‌پذیری بیشتری می‌بخشد. عملکرد پمپ دبی متغیر پارکر نسبت به پمپ‌های دیگر قوی‌تر است و با استفاده از فشار قابل کنترل است.

از دیگر ویژگی‌های پمپ دبی متغیر پارکر می‌توان به راندمان بالا، کاهش صدا، مصرف انرژی کم، مقاومت در برابر خوردگی اشاره کرد. با توجه به این ویژگی‌ها، این پمپ‌های هیدرولیک به عنوان یکی از تجهیزات حیاتی صنایع، به کنترل قدرت، تعادل و دقت در تولید کمک می‌کند. در خرید پمپ دبی متغیر باید به نوع و کاربرد پمپ توجه شود و با توجه به نیاز خود، پمپ مناسب را انتخاب نمود.

مزایا و معایب پمپهای پارکر متغیر

پمپ دبی متغیر پارکر این قابلیت را دارد که با افزایش روغن ، فشار کاری سیستم را به صورت اتوماتیک افزایش دهد و با فرمان هیدرولیک، دبی روغن را محدود ‌کند تا جلوی ورود بیشتر روغن به سیستم گرفته شود. این ویژگی پمپ از ایجاد دبی زیاد جلوگیری می‌کند. همچنین، با وجود شیرهای کنترل‌کننده بر روی پمپ، فشار و جریان روغن به صورت جداگانه یا بصورت هم‌زمان قابل تغییر می‌باشد.

پمپ دبی متغیر پارکر دارای مزایا و معایب زیر است:

مزایا

  • کم صدا بودن
  • مقدار دبی متغیر
  • طراحی بهینه و جایگیری بهتر در فضاهای گوناگون
  • تحمل فشار کاری زیاد

معایب

  • قطعات یدکی این پمپ زیاد دردسترس نیستند
  • گرانتربودن قیمت نسبت به پمپ‌های هیدرولیک دیگر

پمپ پیستونی پارکر مدل PV

پمپ پیستونی مدل PV از پمپ‌های با دبی متغیر و سواش پلیتی برای مدارهای هیدرولیک حلقه باز استفاده می‌شود. ویژگی‌هایی همچون پاسخ دهی سریع و محفظه‌ای از جنس چدن با استحکام بالا باعث می‌شود این پمپ بسیار پرکاربرد باشد.

پارکر دنیسون، سازنده معروف محصولات هیدرولیکی است و پمپ پیستونی پارکر دارای کیفیت و طراحی منحصر به فردی است که طول عمر سیستم هیدرولیکی را طولانی و استاندارد می‌کند. برای تعیین قیمت پمپ پیستونی PV باید حجم سیال مورد نیاز و فشار کاری سیستم هیدرولیک را محاسبه کنید. همچنین ساختار پمپ برای تعیین دبی متغیر بودن یا دبی ثابت بودن باید مشخص شود. سایز پمپ پارکر نیز تأثیر بسیاری در تعیین قیمت دارد.

پمپ پره ای پارکر (Parker)

پمپ پره‌ای پارکر، توسط شرکت فرانسوی دنیسون تولید می‌شود، در صنایع مختلف و همچنین در راه‌اندازی تجهیزات از جمله دستگاه‌های عمرانی کاربرد دارد و نیروی هیدرولیکی مورد نیاز برای دستگاه‌های مختلف صنعتی و عمرانی توسط آن ایجاد می‌شود. پمپ پره‌ای پارکر به عنوان سیستم تقویت کننده نیروی هیدرولیکی بر روی یاتاقان دستگاه‌های مختلف صنعتی قرار می‌گیرد و با ایجاد نیروی مضاعف در قسمت ورودی و خروجی سیستم، انرژی هیدرولیکی قابل توجهی را ایجاد می‌کند.

پمپ‌های پره‌ای پارکر به دلیل تحمل فشار بالا و قابلیت تولید دبی مناسب در حجم‌های بالا شناخته شده و جزو دستگاه‌های هیدرولیکی و سیستم‌های فشار قوی محسوب می‌شوند.

خرید پمپ پارکر از هیدلند

برای دسترسی به پمپ پارکر، بهتر است این محصول را از یک مجموعه قابل اطمینان تهیه کنید. هیدلند با پشتیبانی قوی و ارتباط آسان به تمامی سوالات شما پاسخ خواهد داد و کیفیت محصول خریداری شده را تضمین می‌کند. لطفا جهت خرید با هیدلند تماس بگیرید.