نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش 24 48 72
شیر سروو موگ D941 – D942
شیرهای سروو Moog ساخت کشور المان، ابزاری برای اندازه گیری جریان روغن متناسب با فرمان یا سیگنال الکتریکی ورودی به
شیر سروو موگ D639 – D637
شرکت Moog یک شرکت بین‌المللی آمریکایی است که در زمینه طراحی و تولید قطعات الکترومکانیکی برای انواع صنایع از جمله

شیر سروو موگ یک ابزار کنترلی حلقه بسته است که طراحی یک، دو و سه طبقه دارند. این شیرها ابزاری برای اندازه گیری میزان جریان روغن متناسب با سیگنال الکتریکی یا فرمان ورودی به مدار هستند. همچنین این شیرها کنترل موقعیت، فشار، سرعت و نیروی خارجی سیستم مربوطه را به صورت دقیق انجام می‌دهد.

این ابزار یکی از تاثیرگذارترین قطعات سیستم هیدرولیکی است و به عنوان بخش فرمان دهنده عملگر محسوب می‌شود.

لازم به ذکر است نقش شیر سروو در سیستم هیدرولیکی مانند نقش قلب در بدن انسان است و از نقش حساسی برخوردار است.

درباره شرکت MOOG

هر زمان که ملاک ارزیابی برای شما، بالاترین سطوح کنترل حرکت، عملکرد و انعطاف پذیری طراحی بود، با MOOG رو به رو خواهید شد. این برند، به واسطه همکاری، خلاقیت و راه حل‌های تکنولوژیکی و پیشرفته توانسته در سطح جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد. شما قادر هستید با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی این شرکت بر تمام موانع صنعت خود غلبه کرده و عملکرد دستگاهتان را افزایش دهید. همچنین، می‌توانید تفکراتتان را از آنچه که قبلا تصور می‌کردید گسترده تر کنید.

بررسی اجمالی محصول

شیر سروو کنترل جریان سری 72 برای کاربردهای 3 و 4 طرفه مناسب هستند. آنها یک طراحی 2 مرحله‌ای با کارایی بالا هستند که محدوده جریان‌های نامی از 95 تا 225 لیتر در دقیقه را در 35 بار پوشش می‌دهد. مرحله خروجی یک قرقره کشویی مرکز بسته و چهار طرفه قرار دارد.

در مرحله آزمایشی نیز یک نازل و فلپر متقارن است که توسط یک شکاف هوای دوگانه و موتور گشتاور خشک هدایت می‌شود. بازخورد مکانیکی موقعیت قرقره توسط فنر کنسولی ارائه می‌شود. طراحی سوپاپ بسیار ساده و ناهموار است که عملکرد قابل اطمینان طول عمر بالا را به مشتریان ارائه می‌کند.

شرح عملیات شیر

شیر سروو کنترل جریان سری 72 از یک موتور گشتاور الکتریکی پلاریزه و دو مرحله تقویت نیروی هیدرولیک تشکیل شده است. آرمیچر موتور به داخل شکاف‌های هوای مدار شار مغناطیسی گسترش می‌یابد و در این موقعیت توسط یک لوله خمشی پشتیبانی می‌شود.

لوله خمشی به عنوان مهر و موم بین الکترومغناطیسی و بخش‌های هیدرولیکی هر کدام در یک طرف شیر 2 سیم پیچ موتور آرمیچر را احاطه کرده‌اند. فلپر تقویت کننده هیدرولیک در مرحله اول به طور محکم به نقطه میانی آرمیچر متصل شده است. این قطعه، از طریق لوله خمشی امتداد یافته و بین 2 نازل عبور می‌کند و دو روزنه متغیر بین نوک نازل و فلپر کنترل می‌شود. همچنین، دهانه متغیر نازل به نواحی انتهایی قرقره در مرحله دوم تغذیه می‌شود.

مرحله دوم یک طراحی قرقره چهار طرفه معمولی است که در آن خروجی از شیر در یک شیر جریان ثابت جاری است. افت فشار، متناسب با جابجایی قرقره از موقعیت صفر است. یک فنر فیدبک کنسولی روی فلپر ثابت شده و شکافی را در مرکز قرقره ایجاد کرده و درگیر می‌کند.

جابجایی قرقره باعث نقص سرعت بازخورد شده که این موضوع سبب ایجاد نیرو در مجموعه آرمیچر/فلاپ می‌شود.
سیگنال‌های ورودی بار مغناطیسی را در آرمیچر القا می‌کنند و باعث انحراف آن و فلپر می‌شوند. این مجموعه حول لوله خمشی می‌چرخد و اندازه یک دهانه نازل را افزایش داده و اندازه دیگری را کاهش می‌دهد.

فشار دیفرانسیل ایجاد شده توسط این عمل باعث حرکت قرقره می‌شود. در نتیجه، جابجایی قرقره و و یک نیروی خطی در سیم فیدبک که با گشتاور سیگنال ورودی اصلی مخالف است القا می‌شود. حرکت قرقره تا زمانی ادامه پیدا خواهد کرد که نیروی بازخورد سیم با نیروی سیگنال ورودی برابر شود.

مقاومت سیم پیچ‌ها در شیر SERVO

سیم پیچ در هر سروو با چرخش‌های مساوی پیچیده می‌شوند که تحمل تولید مقاومت در سیم پیچ 10 درصد را ارائه می‌دهند. از سیم آهنربای مسی در این سیستم استفاده می‌شود که با توجه به این موضوع، مقاومت سیم پیچ به طور قابل توجهی با دما کتفاوت است. اثرات مقاومت سیم پیچ را می‌توان اساسا از طریق استفاده از یک تقویت کننده سروو، بازخورد جریان با امپدانس خروجی را حذف کرد.

سری‌های مختلف شیر سروو MOOG

سری G771 : این سری تا 17 لیتر بر دقیقه را قادر است پشتیبانی کند.
سری G772 : این سری تا 57 لیتر بر دقیقه را قادر است پشتیبانی کند.
سری G733 : این سری تا 63 لیتر بر دقیقه را قادر است پشتیبانی کند.

دستورالعمل‌های کلی که باید در خصوص شیر سروو موگ بدانید

  • برنامه ریزی پروژه مورد نظر شما و نصب و راه اندازی واحد هیدرولیکی به مشارکت تکنسین‌ها و افراد واجد شرایط نیاز دارد.
  • قبل از هرگونه اقدام لطفا دفترچه راهنمای شیر سروو را مطالعه کنید.
  • برای جلوگیری از ایجاد سوختگی حین و بعد از عملیات راه اندازی، تمامی اقدامات ایمنی اعم از پوشیدن لباس‌های محافظ و … را انجام دهید.
  • بسته به شرایط عملکرد شیر موگ ، واحد فشار عملیاتی، دمای سیال و ویژگی‌های دیگر ممکن است تغییر کند.
  • در سیستم هیدرولیک باید یک شیر فشار شکن تعبیه شود.

مزایای خرید شیر سروو موگ در هیدلند چیست؟

تا اینجای مقاله با اهمیت و کاربرد فراوان شیر سروو موگ در صنعت آشنا شدید، می‌دانید که باید آن را از یک مجموعه قابل اعتماد تهیه و خریداری کنید، وگرنه ممکن است محصولی که خریداری می‌کنید، کیفیت و کارایی لازم و قابل انتظار را نداشته باشد. این موضوع به ظاهر ساده، می‌تواند در آینده‌ای نه چندان دور، سبب بروز مشکلات فراوانی شده و شما را متحمل هزینه‌های دردسرساز کند.

در هر شرایطی، درمان هزینه بر تر از پیشگیری است و از آنجایی که هزینه و زمان تعمیر شیر سروو مشکل ساز خواهد بود، برای پیشگیری از اتفاقات ناگوار خوب است تا محصول دلخواه خود را از یک مجموعه معتبر خریداری کنید.

هیدلند بوسیله پشتیبانی قوی و دسترسی و ارتباط آسان، به تمامی سوالات شما در خصوص محصولی که قصد خریداری آن را دارید پاسخ می‌دهد. همچنین، این مجموعه خود را در قبال مشتریان مسئول دانسته و از صفر تا صد خرید محصول مورد نظرشان در کنار آنها خواهد بود.

در هیدلند تمام تلاش خود را جهت کسب رضایت کامل مشتریان می‌کند پس نیازی نیست نگران کیفیت محصولات خریداری شده از این مجموعه باشید. شما می‌توانید همین الان نسبت به خرید انواع پمپ و دیگر محصولات هیدرولیکی با کیفیت و تضمین شده در هیدلند اقدام کنید.

نحوه خرید شیر سروو موگ از هیدلند

اگر به دنبال خرید شیر سروو موگ از هیدلند هستید، تنها لازم است تا بعد از انتخاب محصول دلخواه خود بوسیله شبکه‌های اجتماعی از متخصصین ما مشورت گرفته و اقدام به ثبت سفارش کنید. سپس، محصول مورد نظر شما در هر نقطه‌ای از ایران که باشید در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید.