در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 24 48 72
شیر قفل کن بلوکی یوکن
نسلهای قبلی مدارهای هیدرولیکی از طریق مجموعه ای پیچیده از شیرها و لوله کشی ها طراحی می شدند که ضمن

شیر قفل کن هیدرولیک یکی از مهم ترین اجزای به کار رفته در سیستم های هیدرولیک می باشد. این قطعه قابلیت های بسیار خاص و منحصر به فردی را در اختیار دارد.

این نوع شیر های هیدرولیک معمولا دارای موارد مصرف بسیار خاصی می باشند و از آن ها در سیستم های هیدرولیک ابتدایی و معمولی استفاده نمی شود. شیر قفل کن هیدرولیک برای تمامی سیستم های هیدرولیک کاربرد نداشته و از در اغلب موارد از این قطعه برای مدار هایی استفاده می شود که دارای سیلندر می باشد.

توجه داشته باشید که نحوه عملکرد، قطعه مورد نیاز و … تمامی سیستم های هیدرولیک با یکدیگر متفاوت می باشد. به همین دلیل در هنگام خرید شیر های قفل کن هیدرولیک باید توجه ویژه ای به مدار و سیستم هیدرولیک خود داشته باشد.

انواع شیر قفل کن هیدرولیک

به توجه به نیاز متفاوت سیستم های هیدرولیک صنعتی امروزه شیر های قفل کن نیز در مدل های مختلفی تولید می شوند. امروزه برند های مختلفی در زمینه تولید شیر قفل کن هیدرولیک فعالیت کرده و مدل های متنوعی را نیز به بازار عرضه می کنند. هر یک از شیرهای قفل کن هیدرولیک دارای وظیفه ای نسبتا یکسان می باشند.

با این تفاوت که برخی از ان ها می توانند علاوه بر وظیفه اصلی خود، اطلاعات مختلف و متنوعی را در اختیار شما قرار دهند. از مهم ترین مدل های این قطعات می توان به شیر قفل کن بلوکی، شیر قفل کن کارتریجی، شیر قفل کن پیلوت دار، شیر قفل کن مدولار و … اشاره کرد.

نمونه های فوق معمولا دارای کاربرد های بسیار بیشتری نسبت به سایر مدل های موجود در بازار می باشند.

کاربرد و نحوه عملکرد شیر های قفل کن هیدرولیکی

شیر قفل کن هیدرولیک در قسمت های مرتبط با سیلندر سیستم هیدرولیک یا دریچه تعادلی مدار نصب می گردد/ وظیفه اصلی این قطعات حفظ بار معلق سیستم می باشد. شیر های قفل کن هیدرولیک می توانند در برابر بار های اضافی وارد شده به سیستم مقاومت کرده و ایمنی سیستم را تامین نمایند حفظ بار معلق سیستم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

زیرا نوسانات بار می تواند آسیب های بسیار جدی به بخش های مهم مدار مثل سیلندر ها و … وارد نماید. لازم به ذکر است که امروزه از این تجهیزات به عنوان یک نوع شیر ترمز نیز استفاده می شود.

شما می توانید در موتور های هیدرولیک از این قطعات به نحوی استفاده نمایید که وظیفه شیر ترمز در سیستم را بر عهده گیرند.

نکات مهم مرتبط با شیرهای قفل کن هیدرولیک

این تجهیزات امروزه دارای قیمت بیشتری نسبت به سایر شیر های به کار رفته در سیستم های هیدرولیک دارند. همچنین نحوه عملکرد صحیح آن ها نیز بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم همواره در هنگام خرید شیر قفل کن هیدرولیک به سراغ برند های معتبر موجود در بازار بروید و از محصولات با کیفیت استفاده نمایید.

خرید شیر قفل کن هیدرولیک از فروشگاه هیدلند

مجموعه هیدلند ارائه دهنده انواع شیر قفل کن های هیدرولیک به نرخ عمده بازار می باشد. جهت استعلام قیمت شیر قفل کن هیدرولیک با ما تماس بگیرید.