نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش 24 48 72
فشار شکن پروپرشنال EBG یوکن
فشار شکن پروپرشنال ebg ، برای نگهداری و ممانعت از ایجاد فشار بالا در سیستم‌های هیدرولیک استفاده می‌شود. این محصول
شیر فشار شکن بلوکی ویکرز (vickers)
شیر فشار شکن بلوکی ویکرز که محصول شرکت ایتون ویکرز است، نوعی شیر هیدرولیکی است که برای کاهش فشار سیال
شیر فشار شکن بلوکی یوکن (yuken)
شیر فشار شکن بلوکی یوکن نوعی سیستم هیدرولیکی است که کاربرد بسیار فراوانی و برای کاهش فشار سیال ورودی و
شیر فشار شکن بلوکی رکسروت (rexroth)
شیر فشار شکن بلوکی رکسروت محصول شرکت بزرگ بوش رکسروت آلمان هستند. شرکت بوش رکسروت که در سال 2001 از

شیر کنترل فشار شکن یک قطعه صنعتی بسیار پرکاربرد می باشد که به منظور کنترل فشار اضافی مایعات موجود در لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد. این شیر ها می توانند از خرابی ها و آسیب های بسیار جدی و شدید وارد شده به لول ها، مسیر عبور سیالات و … جلوگیری نمایند.

وظیفه اصلی شیر کنترل فشار شکن، حفظ فشار سیالات در یک حد ثابت و تعیین شده می باشد. برای ساخت این تجهیزات باید به سراغ موادی بروید که قابلیت برخوردار با تمامی سیالات را داشته باشند و دچار آسیب نوشند.

مزیت استفاده از شیر های کنترل فشار شکن

تجهیزات فوق امروزه در دو نوع پایلوت دار و مستقیم تولید می شوند. شیر های کنترل فشارشکن به طور کلی می توانند سبب کنترل فشار سیال موجود در لوله شوند. با این حال شیر های پایلوت دار دارای مزیت های بیشتری نسبت به شیر های مستقیم می باشند. این تجهیزات می توانند تغییرات و نوسانات فشار ایجاد شده در سیستم را با دقت بسیار بیشتری کنترل نمایند.

معایب شیرهای کنترل فشار شکن

شیر کنترل فشار شکن در کنار مزیت های بسیار قابل توجهی که در اختیار دارد، دارای معایب چشمگیری نیز می باشد. از مهم ترین معایب این تجهیزات می تواند به افت شدید کارایی هنگام ورود اجسام خارجی اشاره کرد. به عبارت بهتر زمانی که یک جسم خارجی وارد لوله شود، عملکرد این شیر ها به میزان چشمگیری افت می کند. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم در هنگام استفاده از این شیر ها،‌ به سراغ تجهیزاتی نظیر شیر های صافی نیز بروید.

انواع شیر کنترل فشار شکن

1-  برنجی :

شیر کنترل فشار شکن برنجی یک نمونه از انواع شیرهای کنترل فشار شکن می باشد که کاملا بر اساس استاندارد های جهانی ساخته شده است. این قطعات در ابعاد مختلفی تولید و به بازار وارد می شوند. آلیاژ به کار رفته در بدنه این تجهیزات مقاومت بسیار بالایی در برابر واکنش پذیری،‌فشار حاصل از مایعات و … دارد. به همین دلیل امروزه از این تجهیزات در صنایع خاص و منحصر به فردی استفاده می شود.

2-  با عملکرد مستقیم :

شیر کنترل فشار شکن با عملکرد مستقیم در واقع ساده ترین نمونه فعلی موجود در بازار می باشد. شیر های مستقیم با کمک بخار خروجی، نیرو فنر و دیافراگم، فرآیند تقلیل فشار را انجام می دهند. این تجهیزات می توانند معمولا فشاری حدود ۱۵ بار را تحمل نمایند. عوامل فوق در زمان مختلف می توانند به طور همزمان سبب باز و بسته شدن شیر شوند و فشار مایع در حال حرکت را کنترل نمایند.

3-  پایلوت دار :

برای سیستم هایی که به تنظیم و کنترل دقیق فشار سیالات نیاز دارید، باید به سراغ شیر کنترل فشار شکن پایلوت دار بروید. این شیر های دارای طراحی ساختاری بسیار پیچیده تری نسبت به شیر های مستقیم می باشند و عملکرد بهتری نیز نسبت به آن ها نشان میدهند. شیر های پایلوت به دلیل کارایی بهتر و پیچیده بیشتر، معمولا قیمت بالاتری نیز نسبت به شیر های مستقیم دارند.

خرید شیر کنترل فشار شکن از فروشگاه هیدلند

در صورتیکه نیاز به راهنمایی جهت خرید انواع شیر کنترل فشار شکن را دارید میتوانید روی ما حساب کنید. مجموعه هیدلند با کارشناسان مجرب خود در خدمت خریداران گرامی می باشد.