در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 24 48 72
کارت پروپرشنال رکسروت
کارت پروپرشنال Rexroth، یک کارت الکترونیکی است که مناسب برای استفاده در شیرهای پروپرشنال Pilot Operated (نوع WRZ تا سری
شیر پروپرشنال دایرکشنال رکسروت آلمان
شیر پروپرشنال دایرکشنال رکسروت یک شیر هیدرولیکی است که برای کنترل جهت جریان مایعات در سیستم‌های هیدرولیکی مورد استفاده قرار
شیر پروپرشنال یوکن (YUKEN)
شیر پروپرشنال یوکن یکی از با کیفیت‌ترین و پیشرفته‌ترین محصولات هیدرولیکی است. سازنده این محصول شرکت نامدار و معتبر یوکن
شیر پروپرشنال اچ ان سی (HNC) و هایستار
شرکت ZHENYUAN تایوانی که سازنده شیر پروپرشنال اچ ان سی است با بیش از سی سال سابقه موفق توانسته است

در هنگام بررسی انواع شیر های هیدرولیک با شیر پروپرشنال مواجه می شویم. این شیر ها توسط مدار های الکترونیکی با قابلیت کنترل کاملا دقیق تولید شده و فشار سیال در جریان را کنترل می کنند. شیر پروپرشنال می تواند نیروی خود را به دو صورت خطی و دورانی به سیال اعمال کند یا آن را کاهش دهد. شما می توانید از این تجهیزات کاربردی برای کنترل دبی جریان استفاده نمایید.

شیر پروپرشنال به دلیل کنترل دقیق دبی و روغن هیدرولیک، علاوه بر دستگاه های صنعتی در تجهیزات نظامی نیز استفاده می شود. از مهم ترین ویژگی های این محصولات می توان به هزینه تعمیرات نسبتا اندک، قیمت به صرفه و … اشاره کرد.

دسته بندی انواع شیر پروپرشنال

1-  شیرهای کنترل جهت :

باز و بسته کردن مسیر های حرکت سیال به صورت متناوب یکی از اصلی ترین وظایف شیرهای کنترل جهت می باشد. این شیر ها می توانند با اعمال نیرو مسیر حرکت سیال موجود در مدار را تغییر دهند. بعضی از شیرهای کنترل جهت علاوه بر تغییر جهت حرکت سیال می توانند حرکت آن را به طور کامل متوقف نمایند.

2-  شیر های کنترل دبی :

تغییرات دبی سیال موجود سیستم های هیدرولیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و می تواند بر روی بخش متنوعی از سیستم تاثیر بگذارد. به همین دلیل امروزه از شیر های کنترل دبی که یک نمونه شیر پروپرشنال می باشد، برای کنترل تغییرات دبی سیستم استفاده می شود. این نوع تجهیزات با کنترل حجم مایع هیدرولیک بر روی دبی سیستم تاثیر می گذارند.

3-  شیر های کنترل فشار :

نوسانات ناگهانی فشار یکی از تهدیدات جدی سیستم های هیدرولیک می باشد که می تواند آسیب های بسیار جدی و پر هزینه ای را به قطعات سیستم وارد کند. شیر های کنترل فشار جزو مهم ترین قطعاتی می باشند که با هدف کنترل نوسانات و تغییرات فشار مورد استفاده قرار می گیرند. این شیر ها در صنایع مختلف، ماشین آلات صنعتی، تجهیزات نظامی و … به کار گرفته می شوند. برای مثال شما می توانید از شیر کنترل فشار در بال های موشک ها و هواپیما های جنگی استفاده نمایید.

نکات مهم موجود در زمینه شیر های پروپرشنال

  1. شیر پروپرشنال دارای طراحی ساختاری و تکنولوژی نسبتا پیچیده ای می باشد. به علاوه این شیر های برای ساخت تسلیحات نظامی و جنگی نیز استفاده می شوند. به همین دلیل واردات این قطعات دارای محدودیت های خاص و منحصر به فردی می باشد.
  2. کشور های آمریکا و آلمان به ترتیب جزو بر ترین تولید کنندگان شیر های پروپرشنال می باشند که بخش عمده ای از نیاز جهانی را نیز تامین می کنند. از مشهور ترین شرکت های تولید کننده این قطعات می توان به moog و  Rexroth اشاره کرد.
  3. توجه داشته باشید که برای استفاده و تست اولیه شیر پروپرشنال به شرایط محیطی خاص و ویژه ای نیاز دارید. در هنگام استفاده و تست این تجهیزات باید به عواملی مثل باد، رطوبت هوا و … توجه داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از این قطعات استفاده نمایید.

خرید انواع شیر پروپرشنال از مجموعه هیدلند

مجموعه هیدلند همراه با کارشناسان خبره جهت راهنمایی خرید شیر پروپرشنال در خدمت مشتریان گرامی می باشد. در صورت نیاز می توانید از طریق شماره های تماس با ما در ارتباط باشید.